Osvit filmů

Tiskárna LT, Trutnov nabízí osvit filmů:

  • do formátu A2+
  • rozlišení 2400 DPI (technologicky umíme až 3600 DPI, ale v praxi to nemá již uplatnění)
  • hustota rastru až 200 LPI (technologicky umíme až 300 LPI, ale v praxi to nemá již uplatnění)
  • specifická nastavení dle potřeb zákazníka (úhel rastru, tvar rastru, ...)

Ačkoliv se může zdát, že klasický osvit CTF (computer to film) je již na ústupu, resp. že je zcela nahrazen postupem CTP (computer to plate), opak je pravdou. Stále existují technologie, kdy je daleko efektivnější - a někdy i v důsledku jediným možným řešením - použít jako prostředek k přenosu obrazu film. Namátkou jmenujme sítotisk, tamponový tisk, výroba polymerů pro termotisk a knihtisk. Přestože CTP má v oblasti ofsetového tisku své nesporné výhody, je CTF zcela rovnocenným řešením.

Osvit (resp. přípravu pro osvit) je možné provádět přímo ze zdrojových souborů, resp. nativních formátů grafických programů (CorelDRAW X6, Adobe Illustrator CS6, Adobe InDesign CS6) v našem grafickém studiu nebo lze využít některý z výstupních formátů (EPS, PS, PDF/X-1a). Přípravu dat s námi předem konzultujte, abychom nalezli oboustranně nejlepší řešení.

Sídlo a provozovna společnosti je v Trutnově. Distribuci do celé České republiky, popř. do Evropské unie zajišťujeme prostřednictvím poskytovatelů poštovních služeb (Česká pošta, DPD, DHL, Geis, popř. jiný dle domluvy).

Další informace: grafika@tiskarnalt.cz, popř. viz sekce Kontakty

Osvit, CTF