Potisk textilu

Potisk obuvi

Tiskárna LT v Trutnově nabízí ve svém portfoliu kvalitní potisk textilu (triček, polokošil, obuvi aj.) na digitální tiskárně, a to jak z motivů dodaných zákazníkem (rodinné fotografie, firemní akce, stejnokroje, sportovní dresy, ...), tak prodej zboží s vlastními licencovanými motivy (anime, fantasy, téma Trutnov, ...).

Potisk je možné realizovat na bílý i barevný textil, v případě potisku barveného textilu je možné – ale nikoliv nezbytné – motiv podkreslit bílým pozadím. Zde záleží, jaké je očekávání zákazníka od výsledného potisku.

Poklady je optimální dodávat ve standardních grafických formátech (CorelDRAW X6, Adobe Illustrator CS6, PDF Acrobat 6.0), v případě použití rastrové grafiky pak v rozlišení 300 DPI (PNG, Adobe Photoshop CS6 [PSD]). Důležité: transparentní části se netisknou, bílá barva ano! V případě jakýchkoliv dotazů je k dispozici odborný zaměstnanec na e-mailu info@tiskarnalt.cz nebo telefonu 608 421 745.

Kvalitní trička jsou k dispozici v různých dětských (4-12 let) i dospělých (XS-5XL) velikostech, barevných provedeních (bílé, černé, celý rozsah barev a jejich odstínů) a motivech (jednobarevné, maskáče, pruhované, zvýrazněné límečky a rukávy) a gramážích (slabé, silné). Konkrétní typ textilu (trička) a jeho vlastností lze vybrat z katalogů osvědčených výrobců.

Potisk triček

Cena zakázky je individuální, záleží na počtu kusů (nabízíme tisk již od 1 kusu), zvoleném materiálu, kvalitě dodaných podkladů aj. Na základě poptávky Vám rádi vyhotovíme kalkulaci.

Potisk sportovních dresů

Sídlo a provozovna společnosti je v Trutnově. Distribuci do celé České republiky, popř. do Evropské unie zajišťujeme prostřednictvím poskytovatelů poštovních služeb (Česká pošta, DPD, DHL, Geis, popř. jiný dle domluvy).

Kontakt: info@tiskarnalt.cz, popř. viz sekce Kontakty