Potisk triček

Tiskárna LT, Trutnov nabízí ve svém portfoliu potisk triček na profesionální digitální tiskárně s předchozí přípravou textilu a následnou fixací tisku, která garantuje maximální kvalitu a uchování tištěného motivu po celou dobu užívání oděvu. Distribuci potištěných triček mimo Trutnov zajišťujeme na základě předchozí dohody se zákazníkem.

Potisk na trička, potažmo na polokošile či jiné pracovní oděvy umožnuje docílit sjednocení fremní identity a celkovou prezentaci navenek v oblastech výroby (pracovní polokošile s logem firmy), ICT společností ("ajťacké triko"), hotelnictví (uniformy recepčních, číšníků a servírek) nebo kancelářských činností (neformální páteční oděv).

Potisk oděvů se nelimituje pouze na trička, ale může být potištěn celý set. To je ideální pro zhotovení kompletní sady pracovních oděvů, sportovních dresů (týmových i individuálních) nebo volnočasového oblečení.

Potištěné tričko může být rovněž originálním dárkem (již od jednoho kusu, s vlastním motivem), lze vyrobit rodinná trička s fotografií nebo klubová trička s logem organizace nebo pořádané akce.

Kvalitní trička jsou k dispozici v různých dětských (4-12 let) i dospělých (XS-5XL) velikostech, barevných provedeních (bílé, černé, celý rozsah barev a jejich odstínů) a motivech (jednobarevné, maskáče, pruhované, zvýrazněné límečky a rukávy) a gramážích (slabé, silné). Konkrétní typ textilu (trička) a jeho vlastností lze vybrat z katalogů osvědčených výrobců.

Mimo potisku na trička poskytujeme rovněž potisk dalšího textilu, např. tašek, bot, čepic a ručníků.